Kargo ve Teslimat Politikası

Kargo ücreti ne kadar?

noone.com.tr adresinde 150TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR. 150TL altındaki siparişleriniz için kargo ücreti ssbit 9,99 TL'dir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz MNG Kargo ile gönderilecektir.

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya teslim edilir. Kargo bilgiler bölümümüzden kargonuzu takip edebilirsiniz. Büyükşehirlerin merkezi bölgelerine genellikle ertesi gün teslim yapılmaktadır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Üst menüde "Sipariş Takibi" alanını seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası gönderilecektir.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın MNG Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz tarafımıza iade edilir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.